Víceúčelový rodinný dům v obci Horní Třešňovec, okr. Ústí n.Orlicí

Evidenční číslo: 178/2980
Typ: Vícegenerační
Adresa: Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí
Cena: 15 900 000Kč
Poznámka k ceně: vč. provize RK a právního servisu
15 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Realitní společnost CENTRUM s.r.o. nabízí ve výhradním zastoupení k prodeji zcela výjimečný multifunkční vícegenerační RD s pozemky o rozloze 3.400 m2, ležící v obci Horní Třešňovec, okr. Ústí nad Orlicí.
V domě se nachází 3 bytové jednotky (5+1+terasa, 3+kk+terasa, 2+1+terasa), 3 větší garáže, krytý bazén s technickým zázemím vč. příslušenství - finská sauna, masážní výhřivka, fitness, vše vč. soc.zařízení. Součástí této zajímavé nemovitosti je dále udržovaná zahrada s pergolou vč. el. grilu a velké parkoviště se dvěmi vstupními vraty na DO zn. Hörrmann. Dům prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a může dobře sloužit jak k trvalému bydlení, tak i podnikání v různých oblastech např. rekreační : penzion ubytování s nabídkou wellnes, fitness, plavání, sportovní aktivity, kosmetické služby aj. Dispozice objektu : dominantou domu je podkrovní byt 5+1 (200 m2) se zastřešenou terasou (9 m2) a zahradního nábytku, ze kterého lze zároveň vstoupit do fitness a bazénu.
Je zde moderní kuchyň na míru s praktickým středovým ostrůvkem a vestavěnými spotřebiči. Kuchyň je prakticky propojena s obývacím prostorem a tvoří příjemný funkční celek o rozloze 53 m2, jehož součástí je klimatizace, el. předokenní žaluzie, kvalitní obložkové dveře z masivu, okna a terasové dveře jsou plastové s tepelně izolačním zasklením. Z centrální chodby se vstupuje do jednotlivých místností obývací kuchyň, 2x pokoj, ložnice se šatnou a vest. skříněmi se zrcadly, technická místnost, kancelář, 2x toaleta, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Nad tímto bytem je větší půdní prostor (70 m2).
K domu byla přistavěna nová přístavba kde se nachází dva další byty :
přízemí : bezbariérový byt 3+kk (104 m2) se zastřešenou terasou (25 m2) a předzahrádkou (14 m2). Nad tímto bytem je v obytném podkroví byt o dispozici 2+1 (78 m2), taktéž se zakrytou velkou terasou (20 m2), oba tyto byty mohou být využívány jako apartmány pro wellness rekreaci.
V přední části objektu jsou umístěny garážové prostory s montážní jámou, dílnou a sociálním zázemím pro garáže. Z tohoto důvodu se zde může dařit podnikání v oblasti autoopravny, autodopravy či využít na skladovací prostory. K dopravní manipulaci dobře slouží velké parkoviště.
Technické údaje: voda obecní, el. 220, 380V, plynová přípojka, odkanalizování domu je řešeno septikem - možno se napojit na obecní kanalizaci před domem. Dům vč.krytého bazénu je vytápěn 3 plynovými kotli (r.2016) s rozvody ÚT topení, 2x krbová vložka, přístavba je vytápěna el. přímotopy. Pro úsporu el. energie byla v tomto roce zřízena nová fotovoltaická elektrárna (22 panelů), která zásadně uspoří náklady el. energie procelý tento objekt (na 3 další roky zafixována výhodná sazba el. a plynu u ČEZ). V domě je přípojka internetu a kabelové TV. Celkový stavebně technický stav této nemovitosti je velmi dobrý, vše je dobře udržováno. Bydlení tohoto typu zajistí budoucím majitelům požadavky na kvalitní bydlení v dostupnosti všech služeb. Doporučuji prohlídku.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Vícegenerační
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Horní Třešňovec, Ústí nad Orlicí

Plochy

Plocha zastavená: 1067m2
Plocha zahrady: 2333m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: D - méně úsporná

Vybavení objektu

Balkon, Bazén, Bezbariérový přístup, Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Terasa, Zahrada, Zařízeno částečně nábytkem

Inženýrské sítě

Voda, pitná, TV satelit, TV kabel, Telefon, Plyn, Kanalizace, Internet, 380V, 220V

Charakteristika objektu

Bezbariérové bydlení, Bydlení pro rodiny, Spolubydlení

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Školka, Škola, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize

Přístupová cesta:

Asfaltová

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?