Evidenční číslo: 348
Adresa: Jahodová, Kokonín, Jablonec nad Nisou
Cena: 3 550 000Kč
Poznámka k ceně: včetně inženýrských sítí a příjezdové komunikace
3 550 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte zasíťovaný pozemek v Jablonci nad Nisou s nádherným výhledem a dostupností jak města, tak i okolní přírody?

ÚŽASNÁ POLOHA
Pozemků, které by byly na zajímavém místě a zároveň nabízely bezproblémovou dostupnost města není mnoho. JZ orientace zajišťuje celodenní oslunění a díky mírnému sklonu svahu máte výhled do okolní přírody. Dojezdová vzdálenost centra města činí pouhých 5 minut a výborné spojení zajišťuje i MHD. Nedaleko od domu začínají turistické cesty směr Černá Studnice a cyklisticky zajímavé trasy (Maršovice, Dalešice, Pěnčín).

PŘEHLEDNÁ STAVEBNÍ SITUACE
Pozemek je z hlediska územního plánu určen k zastavění rodinným domem. IZP 20 %, maximální podlažnost 2NP + zakončující podlaží, hřebeny střech rovnoběžné s vrstevnicemi. Díky zpracované územní studii můžete vidět urbanistický návrh celé lokality a máte k ruce detailní podmínky pro budoucí výstavbu. Celkem v rámci této plochy prodáváme 6 pozemků. Uvedené ceny jsou již za zasíťované pozemky včetně příjezdové komunikace - zajistí specializovaná firma. K ceně každého pozemku je třeba připočítat částku do 500 tis. Kč vyhrazenou na terénní úpravy a napojení příjezdové komunikace. Konkrétní suma se bude odvíjet od požadavků zájemce, celkové koordinace stavby a termínu realizace externí stavební firmou.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ
Jednotlivé pozemky prodáváme najednou a chceme, abyste měli možnost poznat se s novými sousedy navzájem. Máte tak možnost setkání na které z organizačních schůzek. Díky zpracované studii budou domy tvořit urbanisticky jednotný celek moderních domů a jsou navrženy tak, aby se minimalizovalo jejich vzájemné stínění.

Další informace na www.pozemky-kokonin.cz

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou tak ve smyslu občanského zákoníku: (i) návrhem na uzavření smlouvy dle § 1731 a § 1732; ani (ii) veřejným příslibem dle § 1733. Uveřejněním tohoto inzerátu nevzniká zájemci ani jakýmkoli třetím osobám nárok na uzavření smlouvy, zejména se vylučuje aplikace § 1732 odst. 2 občanského zákoníku.

Základní info

Adresa: Jahodová, Kokonín, Jablonec nad Nisou

Inženýrské sítě

230V, 400V, Voda, pitná, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?