Evidenční číslo: 230
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Karlická, Praha 5, Praha 16, Radotín, Praha, území Hlavního města Prahy
Cena: 19 950 000Kč
19 950 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte nadstandardní dům se zahradou a jedním z hlavních kritérií je pro Vás atraktivní lokalita? Velký prostor, nádherný pozemek, příjemné prostředí a dobrá dopravní dostupnost jsou největší přednosti vily v Radotíně.

Čtyřpodlažní dům tvoří dvě obytná patra, suterén (2 garáže + technické zázemí) a půda. V současné chvíli jsou zde situovány 2 byty - 2+1 (přízemí) a 3+kk (1. patro). Ty lze využívat odděleně, nebo jako jeden funkční celek. Výměra každého z bytů činí 70 m2. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a vytápění zajišťuje nový plynový kotel. Zajímavou alternativu představuje rovněž funkční kotel na tuhá paliva. Byt v přízemí lze obývat, nicméně kompletní rekonstrukci interiérů celého domu doporučujeme. Jinak se jedná o velmi precizní stavbu a exteriér nevyžaduje okamžité investice.

Parkování je možné přímo na pozemku, nebo ve dvou garážích, které se nachází v suterénu domu. Ten může sloužit vyjma parkování i jako prádelna, skladovací prostory, nebo technické zázemí. Další možností skladování prostory skýtá zděná kůlna. Hlavní vchod do domu vede z prostorné terasy, která vybízí k vybudování příjemného posezení. Na první pohled Vás zaujme rozlehlá zahrada s ovocnými stromy, která poskytuje dostatek soukromí a noví majitelé zde jistě najdou příjemné zázemí.

Radotín je velmi atraktivní lokalita, která nabízí unikátní spojení kompletní občanské vybavenosti, a zároveň nádherné okolí i blízkost přírody. V dochozí vzdálenosti najdete mateřskou i základní školu, gymnázium, sportovní halu i mnoho sportovišť (beachvolejball, fotbalové hřiště, venkovní posilovna, ...), kino, nebo potraviny. Supermarket Albert se nachází pouhé 3 minuty jízdy. Zajímavostí je rovněž moderní venkovní koupaliště Biotop Radotín - příjemný areál pro rodiny s dětmi. Celá městská část prošla v posledních letech poměrně zásadní revitalizací. Vzhledem k tomu, že velká část infrastruktury se nachází nedaleko stezky podél břehu Berounky, jsou procházky po Radotíně velmi příjemné.

Perfektní dopravní spojení s centrem Prahy zajišťuje zejména vlak (Smíchov - 15min, Hlavní nádraží - 20min). K nádraží se dostanete frekventovanou autobusovou linkou MHD, jejíž zastávka se nachází přímo naproti domu. Díky k poloze na kraji Prahy máte snadno dostupný např. Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, lom Velká Amerika, nebo si můžete vyjít pěšky z domu do přírodních rezervací Staňkovka, Klapice.

V případě dotazů, nebo zájmu o prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Karlická, Praha 5, Praha 16, Radotín, Praha, území Hlavního města Prahy

Plochy

Plocha zastavená: 184m2
Plocha zahrady: 1098m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Inženýrské sítě

230V, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové, Lokální tuhá paliva

Máte otázku?

Kde inzerujeme?