Evidenční číslo: 415
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Ivana Olbrachta, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Cena: 4 200 000Kč
4 200 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný byt nedaleko Jablonecké přehrady v cihlovém domě se zahradou? S parkováním na vlastním pozemku a dostatečnými skladovacími prostory?

Dispozice je velmi hravá. Velmi komfortně zde může bydlet pětičlenná rodina, nebo i menší domácnost, která zbylou plochu využije jako prostor pro případné návštěvy, nebo např. pracovnu.

Jednoduchá stavební situace

Aby se z precizně postavené vily stal praktický dům s nízkou energetickou náročností, zaslouží si stavební úpravy (výměna střešní krytiny s nadkrovení izolací, hydroizolace, okna, ...). Tyto práce již započaly. Provede je prověřená stavební firma, koordinaci zajišťujeme. Tento dodavatel může v případě zájmu zajistit i kompletní rekonstrukci bytu, která je vzhledem k jeho stavu nutná. Předpokládaná finanční participace inzerovaného bytu na společných investicích činí cca 1.200.000 Kč + izolace půdy. Finální cenovou nabídku bychom měli obdržet do konce měsíce února/začátkem března.

Soukromí a prostor

Dispozice bytů jsou vymyšleny s ohledem na soužití větší rodiny. V domě se nachází pouze tři bytové jednotky, jedna z nich má vyhrazený samostaný vchod ze zahrady. Každému z bytů náleží zděná místnost ve sklepě, která může sloužit ke skladování. Zhruba 1.190 m2 pozemku (část ze stávajících 2.042 m2 bude oddělena) poskytuje dostatečný prostor pro vybudování zahrady, posezení a parkování na vlastním pozemku.

Poznejte své sousedy

Nejdříve chceme všechny budoucí vlastníky seznámit a společně domluvit proces rekonstrukce společných prostor. Vyjma efektivního řešení technických záležitostí tak budete mít šanci poznat ostatní zájemce ještě před podpisem kupní smlouvy. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo rovněž hledá větší byt v této lokalitě, může to být příležitost, jak vyřešit bydlení společně. Stěhování do podobného typu domu s sebou často nese neshody ohledně rekonstrukce objektu - zde budete mít smluvní garanci domluveného společného postupu.

Vyhledávaná lokalita

Dům se nachází v perfektní dochozí vzdálenosti vůči Jablonecké přehradě i do centra města. K dispozici máte veškerou infrastrukturu a služby, ale rovněž bydlení v klidné ulici s vyřešeným parkováním. Základní i mateřská škola a supermarket leží doslova několik desítek metrů od domu. V rámci Mšena je podobných nabídek velmi omezené množství.


V případě zájmu Vám rád poskytnu 3D prohlídku bytu. Lze financovat i prodejem jiné nemovitosti.

Těším se na případné dotazy.

Základní info

Umístění: Rušná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Ivana Olbrachta, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Plochy

Plocha zahrady: 1190m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 2. podlaží
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Vybavení objektu

Parkování, Sklep, Zahrada, Nezařízeno nábytkem

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?