Evidenční číslo: 357/2980
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Kruh
Cena: 3 800 000Kč
3 800 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům o dispozici 3+1 vč. garáže s pěkným slunným pozemkem v obci Kruh. Tato obec podhorského charakteru se nachází v západní části Podkrkonoší v okrese Semily. Svou polohou je příznivá pro letní i zimní sportovní aktivity.
Jedná se o dobře udržovaný rodinný dům o zastavěné ploše 71 m2, který může poskytnout novým majitelům příjemné celoroční bydlení či ho mohou využít jako zázemí pro rekreační účely.
Dům je v dobrém stavebně technickém stavu, nachází na pozemku o celkové rozloze 305 m2, na který se vjíždí přímo z obecní asfaltové komunikace, není problém zde zaparkovat osobní vozidla.
Dispozice domu : přízemí : chodba se schodištěm do podkroví; kuchyň, kde je možno v chladnějších dnech přitopit kamny; prostorný obývací pokoj; komora na potraviny; koupelna s vanou, el. bojlerem na TV a místem na pračku; samostatná toaleta. Dále je v přízemí komora na dřevo, která se využívá jako sklep; podkroví : dva pokoje k dalšímu využití - ložnice a dětský pokoj.
Do domu je zavedena elektřina (220, 380 V) - v tomto roce byla zřízena nová přípojka elektřiny do domu s novým el. rozvaděčem, obecní voda, vytápění celého domu je zajištěno eletrickými přímotopy či je možnost využít kamna na tuhá paliva.
Odpady jsou řešeny jímkou s trativodem.
Zděnou garáž lze dobře využít k parkování osobního vozu či k uskladnění zahradní techniky apod. Na okolní slunné zahradě se dobře daří ovocným stromům či keřům.
V obci Kruh se nachází tato občanská obslužnost - obecní úřad, MŠ, MHD, obchod s potravinami, koupaliště, vlaková zastávka cca 2 km Roztoky u Jilemnice, aj. Nemovitost by byla k dispozici novým majitelům okamžitě.
Pro další informace ohledně této nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Kruh

Plochy

Plocha zastavená: 71m2
Plocha zahrady: 234m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: 1. podlaží

Vybavení objektu

Garáž, Parkování, Sklep, Zahrada

Inženýrské sítě

, , Voda, pitná

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Jímka

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?