Evidenční číslo: 296
Typ: Samostatně stojící
Adresa: V Luhu, Řitka, Praha-západ
Cena: 4 490 000Kč
4 490 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatně stojící dům v obci Řitka, Praha západ. Dům se nachází v zastavěné části obce, převážně mezi domy k rekreaci. Podle územního plánu jde o zónu, kde lze umístit stavby i k trvalému bydlení. Nemovitost je vystavěna na samostatné parcele o zastavěné ploše 66 m2, kterou obklopuje zahrada o rozloze 284 m2.
Jde o dům, vystavěný svépomocí před cca 50 lety, který dnes nabízí dvě nadzemní podlaží s velkou terasou ve 2. NP, pod domem je sklep, který je vzhledem ke svažitosti pozemku přístupný z úrovně zahrady. Vzhledem ke stavu objektu nejsou úplně podstatné aktuální dispozice, nový majitel objekt pravděpodobně strhne a vystaví na místě nový objekt. V prezentaci je pár obrázků, které Vás mohou při úvahách o možném směru rekonstrukce inspirovat. Více napoví prohlídka.
K domu je přivedena elektřina přes sousední pozemky, zásobování vodou obstarává studna a odpady jsou svedeny do jímky. Příjezd až k domu po nezpevněném obecním pozemku.
Zásadním benefitem je poloha nemovitosti. Během několika minut se dostanete na D4, spojení s Prahou zajišťuje přímý spoj až na Smíchovské nádraží. Řitka je obec pod Brdskými lesy, které nabízejí mnoho příležitostí k výletům a sportovním aktivitám. Přímo v obci je pošta, obchod, knihovna, ale i jízdárna. V nedalekém Mníšku pod Brdy najdete několik supermarketů, restaurace a další služby.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. Více info v RK.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: V Luhu, Řitka, Praha-západ
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 66m2
Plocha zahrady: 284m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet pokojů: 3
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Dálnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Odpad, kanalizace:

Jímka

Máte otázku?

Kde inzerujeme?