Evidenční číslo: 127/2980
Typ: Řadový
Adresa: Jaselská, Čelákovice
Cena: 12 900 000Kč
12 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Rádi bychom Vám nabídli krásný rodinný dům v žádané a perspektivní lokalitě Čelákovice, ul. Jaselská.
Objekt, kolaudovaný v roce 2011, má tři podlaží o celkové podlahové ploše 212 m2 a nabízí veškerý komfort pro plnohodnotné bydlení i pro početnější rodinu. V přízemí se nachází zádveří, světlý a prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, toaleta a garáž. Druhé nadzemní podlaží obsahuje rodičovskou ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, samostatný pokoj, koupelnu, technickou místnost s pračkou a kotlem a terasu. Ve třetím podlaží jsou další dva samostatné pokoje, z nichž jeden byl využíván jako herna a druhý jako pracovna. Ve vrcholu střechy je ještě z herny přístupný půdní prostor nad kleštinami krovu. K domu náleží příjemná zahrada s terasou přístupná z jídelní části hlavního obytného prostoru. Na zahradě se nachází zahradní domek a je zde instalován zavlažovací systém.
Stavebně-technicky se jedná o velmi zdařilou stavbu - obvodové zdivo je z pálených cihel HELUZ, zateplené šedým polystyrénem, stropy železobetonové, vnitřní nenosné příčky rovněž z keramických tvárnic (1.NP, 2.NP) v kombinaci s SDK (3.NP), plastová okna s izolačními dvojskly, fasáda klasická tahaná kombinovaná s provětrávanou dřevěnou fasádou v přední části, střešní krytinu tvoří betonové tašky Bramac. Interiéry domu jsou řešeny ve vyšším standardu velkoformátová dlažba, 3-vrstvá dubová podlaha, speciální měkčené koberce a mnoho, na míru zhotovených, interiérových prvků z masivního dřeva. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem (v 1. NP podlahové vytápění). V domě je dostatečně dimenzovaný elektrický rozvod doplněný televizním a síťovým rozvodem v každém pokoji. Objekt je napojen na plyn, vodu i kanalizaci a navíc má vlastní studnu s čerpadlem a připraveným rozvodem na všechna WC a do prádelny.
Lokalita Čelákovic nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dostupnost do hlavního města Prahy a to jak autem, tak vlakem (stanice ČD vzdálena 600m, časté odjezdy vlaků), případně autobusem. Ulice Jaselská se nachází ve velmi klidné rezidenční části obce, kterou protéká řeka Labe a vede množství turistických a cyklistických tras a poskytuje široké možnosti sportovního vyžití.
Prodávající si vyhrazuje právo upřednostnit nejvýhodnější nabídku. Doporučujeme prohlídku!

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Jaselská, Čelákovice

Plochy

Plocha zastavená: 97m2
Plocha zahrady: 203m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná

Vybavení objektu

Zahrada, Terasa, Parkování, Garáž

Inženýrské sítě

Voda, užitková, Voda, pitná, TV kabel, Studna, Plyn, Kanalizace, 230V

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Dlážděná

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

, Ústrední plynové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?