Evidenční číslo: 206/2980
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Jablonec nad Nisou, Rýnovice
Cena: 8 500Kč/měs
Poznámka k ceně: + el. a voda na vlastní smlouvu
8 500Kč/měs

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu výjiměčný oplocený pozemek ( cca 500 m2 ) s rybníkem a zcela novou zateplenou dřevěnou chatkou v Jablonci n.N. - Rýnovice. Jedná se o klidné slunné místo vhodné pro rekreaci a odpočinek.
Inženýrské sítě na pozemku: elektřina, obecní voda. Každoročně v období od 1.12. do 31.3. se musí odpojit voda z důvodu zamrznutí, není proto vhodný pro trvalé bydlení.
Pozemek je přístupný po zpevněné cestě opatřené věcným břemenem - právo chůze a jízdy, je zde dostatečný prostor pro parkování auta. V chatce je kuchyňská linka s přívodem studené vody, krbová kamna, plovoucí podlaha, po domluvě s majitelem je možno instalovat sprchový kout s bojlerem či průtokovým ohřívačem vody aj. suché (chemické) WC součástí.
Nájemce může využívat pozemek i rybník k rekreaci, rybaření, zahradničení ( záhony, skleník ). Rybník má přítok i odtok vody po celý rok. Voda z rybníku se může využít na zalévání zahrady.
Město Jablonec nad Nisou je vhodným výchozím místem pro turistiku, cykloturistiku v Jizerských horách či Českém ráji - nedaleko sportovní areál Bedřichov - Jizerská magistrála, cyklostezky, bobová dráha atd.
Pro více informací volejte přímo makléři.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Dřevostavba
Adresa: Jablonec nad Nisou, Rýnovice

Plochy

Plocha zastavená: 30m2
Plocha zahrady: 500m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Zahrada, Parkování

Inženýrské sítě

Voda, pitná, 220V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?