Evidenční číslo: 42/2980
Adresa: Jablonec nad Nisou
Cena: 10 500Kč
Poznámka k ceně: + služby
10 500Kč

Prodáno/pronajmuto

int(5) int(0)

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem bytu v novostavbě v centru města Jablonec nad Nisou, ul. Průmyslová. Jedná se o jednotku v 2.NP s vnitřní dispozicí 1+kk, orientací na jih a výměrou 32 m2. V bytě je instalována nová kuchyňská linka. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, WC a příprava pro pračku. Celý objekt je nově vybudován a máte tak jedinečnou šanci stát se prvními nájemníky. V domě se nalézá i prostorná garáž, v které je možnost si pronajmout stání pro automobil (nájemné 1.000 Kč/měsíc). Součástí budovy je výtah.

Dům je velmi zajímavý svou polohou v okruhu 10 minut chůze leží centrum města, jablonecká přehrada, nemocnice, pošta i supermarket. Veškerou občanskou vybavenost tak máte k dispozici. Byty jsou koncipovány jako bezbariérové.

Poplatky za služby činí 2.900 Kč / měsíc, elektřina se připisuje na nájemníky. Při podpisu smlouvy je třeba zaplatit vratnou jistotu ve výši trojnásobku měsíčního nájemného a provizi RK (jedno měsíční nájemné).

V domě je celkem 24 bytů. Fotografie jsou pouze ilustrativní - na prohlídce si můžete vybrat z více bytů. Více informací u makléře.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Jablonec nad Nisou
Cena obsahuje + provize RK

Plochy

Plocha zahrady: 7m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. patro
Počet NP: 4
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada

Charakteristika objektu

Novostavba

Dopravní dostupnost

MHD

Vybavenost v okolí

Zdravotnická zařízení, Školka, Škola, Supermarket, Pošta

Kde inzerujeme?