Evidenční číslo: 95/2980
Adresa: Vlachovice
Cena: 45 000 000Kč
45 000 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme výjimečnou příležitost koupě zavedeného hotelu situovaného uprostřed nádherné přírodní scenérie v samém srdci Žďárských vrchů na pozemku o rozloze cca 2.5 ha. Díky jedinečné poloze umožňující letní i zimní vyžití se jedná o nemovitost s velkým komerčním potenciálem. Za dvě minuty dojdete k rybníku Sykovec s dobrou kvalitou vody a vlastní pláží. Před budovou je v zimě nástupní místo pro strojově upravované běžkařské tratě o délce 50 km, v okolí se nachází několik sjezdovek. Pro cykloturistiku nebo in-line brusle můžete využít 6 km dlouhou stezku, vedoucí Žďárem nad Sázavou a končící u Pilské nádrže. V období mimo hlavní letní a zimní sezónu je možné nabídnout kapacitu hotelu například školám v přírodě, zázemí umožňuje pořádání kurzů, školení, soustředění atd.

Celková kapacita hotelu zahrnuje cca 100 lůžek (40 hotel, 60 turistická část). Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a plně funkční. V přízemí hotelové části se nachází dva apartmány, v turistické pak správcovský byt 2+1. Pro hosty je k dispozici sauna, posilovna, i minigolfové hřiště. Gastronomické zázemí sestává z hotelové restaurace (60 míst), jídelny (80 míst) a dvou salónků (35 a 40 míst). Kuchyně je plně vybavená. Vně objektu se nachází rozlehlá terasa obsluhovaná z výdejního okénka, možnost pořádání koncertů a svateb.

Technický stav budov je velmi dobrý, objekt hotelu prochází pravidelnou údržbou a postupnou modernizací - odpady a rozvody vody v plastu, topení v mědi, komplet elektroinstalace kabely CYKY, vyměněná okna, koupelny po rekonstrukci, obložkové zárubně, dveřní křídla, hliníková střecha - za poslední 2 dekády proinvestováno přes 20 milionů korun. Zásobování vodou je ze dvou studní (hlavní a záložní), splašková kanalizace svedena do obecní ČOV, objekt je dále připojen na elektřinu a plyn. Vytápění zajišťují dvě kotelny (jedna pro hotelovou, druhá pro turistickou část). Na pozemku se nachází 5 samostatných stavebních parcel, které je možno využít pro výstavbu dalších ubytovacích kapacit v podobě samostatných apartmánových objektů (chatky, bungalovy apod.).

Během několika minut se můžete ocitnout v nejkrásnějších částech krajinné oblasti Žďárské vrchy. V blízkosti se nachází město Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou s bohatým kulturním a sportovním vyžitím. Kombinace klidného ubytování uprostřed přírody a dobré dopravní dostupnosti výše zmíněných měst, činí z Hotelu Horník jedinečnou možnost pro rekreační využití.

Další informace k hotelu najdete na webových stránkách Hotelu Horník. Doporučujeme prohlídku.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Vlachovice
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 1395m2
Plocha výrobní: 100m2
Plocha skladová: 100m2
Plocha kancelářská: 50m2
Plocha prodejní: 2500m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Parkování, Výtah, Zahrada, Zařízeno nábytkem, Terasa, Balkon

Inženýrské sítě

Telefon, TV kabel, Voda, pitná, Studna, Plyn, Kanalizace, Internet, 380V

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Telekomunikace:

Telefon, Kabelové rozvody, Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?