Evidenční číslo: 74/2980
Adresa: Vačkářova, Čestlice
Cena: 15 800 000Kč
15 800 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej jedinečného stavebního pozemku na okraji klidné zóny Čestlice-Průhonice. Atraktivní místo svou polohou, a přitom soukromím uspokojí i náročné klienty, kteří hledají klidnější lokalitu pro své bydlení, a přitom jsou opravdu pár minut od dálnice a veškeré infrastruktury. Obec Čestlice, kde se pozemek nachází, se pyšní bohatou historií, která se začíná psát už ve 13. století. Přes dynamický rozvoj v posledních letech si uchovala svoji tvář a nová zástavba plynule navazuje na původní centrum a nemá charakter satelitních sídlišť.
Jen pár minut jízdy od Vašeho budoucího domu se nachází obchodní zóna i Aquapalace Čestlice. V bezprostřední blízkosti je také Průhonický park a zámek i Dendrologická zahrada. Turistické a cyklistické stezky Vás mohou zavést do Milíčovského lesa nebo údolí Říčanského a Pitkovického potoka. Přímo v obci naleznete základní i mateřskou školu, Sokol, sportovní halu, knihovnu, restaurace i hospůdky. Dominantou obce je farní kostel sv. Prokopa.
Pozemek, který je v nabídce, se nachází v klidné části nově vystavěné obytné čtvrti s dobrou dostupností do centra Prahy. V okolí stojí moderní domy podobného stylu s plochými či sedlovými střechami. Jedná se stavební parcelu ve slepé ulici, o velikosti 759 m2 o rozměrech cca 22 x 34 m. Pozemek je rovinatý s celodenním osluněním, pravidelně udržovaný a oplocený. Na hranici pozemku byly přivedeny veškeré inženýrské sítě: elektřina, plyn, kanalizace a vodovod. Přístup je zajištěn z veřejné asfaltové komunikace. V ulici je veřejné osvětlení.
Platný územní plán umožňuje výstavbu samostatného rodinného domu o dvou podlažích s navazujícím stáním, pro 2 osobní automobily. Zastavitelnost parcely činí 35 %, polovina z rozlohy pozemku je vyhrazena pro užitkovou nebo okrasnou zeleň.
Doporučujeme prohlídku. Rádi pomůžeme s financováním.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Adresa: Vačkářova, Čestlice

Inženýrské sítě

220V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Přístupová cesta:

Asfaltová

Máte otázku?

Kde inzerujeme?