Evidenční číslo: 285
Adresa: Kacanovy, Semily
Cena: 5 500 000Kč
5 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte větší pozemek na zajímavém místě v Českém ráji s pravomocným stavebním povolením?

NADSTANDARDNÍ POZEMEK - výměra pozemku umožňuje dokonalé soukromí, případně využití pro komerční účely. Díky orientaci na jihozápad nabízí místo celodenní oslunění. Výhodu představuje malé množštví regulativů v územním plánu (likvidace dešťových vod na pozemku, hřeben střechy ve směru vrstevnic, 1 nadzemní podlaží + podkroví). Parcely jsou součástí klidné venkovské zástavby.

RYCHLÁ VÝSTAVBA - díky platnému stavebnímu povolení na prostorný dům se 6 ložnicemi může budoucí vlastník ihned zahájit stavbu. Pro realizaci můžeme doporučit stavební firmu a rádi Vám ukážeme téměř totožný dům, který postavila o 13km dál. Případné úpravy je možné konzultovat přímo s architektem - autorem projektu.

ATRAKTIVNÍ LOKALITA - nemovitost se nachází v srdci Českého ráje v blízké dojezdové vzdálenosti města Turnov (4km). Několik minut jízdy Vás tak dělí od potravin (Lidl, Penny Market), plaveckého bazénu, kina a další občanské vybavenosti. Přímo před pozemkem prochází cyklostezka na hrad Valdštejn a blízké okolí nabízí velké množství turistických cílů. Necelých 300m od budoucího domu se nachází koupaliště.

INVESTIČNÍ POTENCIÁL - projekt může sloužit nejen pro bydlení, ale i pro kombinaci s dočasným ubytováním (krátkodobý pronájem). V Českém ráji je tato služba velmi poptávaná a nabízí zajímavý roční výnos. Zhodnocení mohou skýtat i nyní nestavební parcely, které však přímo navazují na zastavěné území a o možnostech zařazení do stavebních ploch komunikujeme.

V případě dotazů, nebo zájmu o prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Adresa: Kacanovy, Semily

Inženýrské sítě

230V, 400V, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?