Evidenční číslo: 385
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Jahodová, Kokonín, Jablonec nad Nisou
Cena: 11 300 000Kč
11 300 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte moderní bydlení s perfektní dostupností města a nádhernou přírodou přímo za domem?

ATMOSFÉRA NOVOSTAVBY
Stávající vlastníci investovali do rekonstrukce rozpočet, který by mnohým vystačil na stavbu nového domu. Výsledkem jsou nadstandardní moderní interiéry a technologie. Vše probíhalo s důrazem na nizkou energetickou náročnost a bezúdržbový provoz. K dodělání zbývá kuchyňská linka, kterou si zájemce může navrhnout dle vlastních představ. Práce byly dokončeny na podzim 2023, dům je čerstvě vymalovaný a rozeznat ho od novostavby je velmi obtížné.

PRAKTICKÁ DISPOZICE
Ideální konfigurace pro rodinu s dětmi, nebo bydlení páru, který využije navíc samostatný apartmán pro návštěvy/pracovnu. První nadzemní podlaží se sestává ze vstupní haly, chodby , obývacího pokoje a designové koupelny s wc, vanou a sprchovým koutem. Obývací pokoj je díky orientaci na tři světové strany velmi světlý a po vybudování terasy nabídne možnost vstupu francouzským oknem. Prostor prakticky členěn na kuchyňskou a společenskou zónu. V patře se nachází 3 ložnice a samostané wc. Suterén domu může sloužit jako samostatný apartmán s vlastním vchodem. Dominuje mu prostorný pokoj se dvěmi francouzskými okny umožňujícími vstup na zahradu. Tento lze v případě zájmu rozdělit na kuchyň a ložnici. Dále zde nalezneme koupelnu s přípravou pro saunu, technickou místnost a vstupní halu pro vlastní vchod.

MODERNÍ TECHNOLOGIE
Dům je vytápěný novým kondenzačním kotlem prostřednictví teplovodního podlahového vytápění (suterén) a radiátorů. Dále je zde příprava pro krbová kamna, fotovoltaiku a tepelné čerpadlo. Samozřejmostí je možnost korigovat teplotu prostřednictvím mobilní aplikace, dálkově ovládané zabezpečovací zařízení a kamery. Fasádu osvětluje stylové venkovní osvětlení. Okna suterénu jsou vyrobena z nerozbitného skla. Dům má vlastní čističku odpadních vod, pitná voda řešena ze studny (filtr, ionizátor) - k dispozici čerpací zkouška. V blízké době bude možné napojení na veřejný vodovod.

IDEÁLNÍ ZAHRADA
Praktická bezúdržbová zahrada poskytuje díky vyrostlým cyprišům dostatečné soukromí. V letních měsících může tvořit s domem jeden celek díky několika možnostem přímého vstupu z jednotlivých místností. Případné posezení se nabízí na terase, která je zakončena okrasnou skalkou, Na pozemek lze i zajet díky bráně. K uskladnění zahradní techniky slouží prostorná kolna.

PERFEKTNÍ LOKALITA
Kokonín se nachází jen několik minut jízdy od centra Jablonce nad Nisou a zároveň nabízí louky i lesy v docházkové vzdálenosti od domu. Místo je tak ideální pro všechny, kteří hledají dostupnost infrastruktury, ale zároveň chtějí bydlet v klidném a příjemném prostředí. Zastávka frekventované linky MHD pouhých 350m. Díky poloze na kraji Jablonce máte široké možnosti pro cykloturistické výlety. Bezproblémové parkování na vlastním pozemku.

Jsem Vám dispozici v případě dotazů, nebo zájmu o prohlídku.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Jahodová, Kokonín, Jablonec nad Nisou

Plochy

Plocha zastavená: 176m2
Plocha zahrady: 620m2
Plocha terasy: 17m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná
Podle vyhlášky: vyhláška č. 264/2020 Sb.

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?