Evidenční číslo: 46/2980
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Hořičky
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme ke koupi atraktivní nemovitost v okrajové části obce Hořičky, okres Náchod. Jedná se o krásnou samostatně stojící patrovou vilu postavenou roku 1930 o zastavěné ploše 270 m2. V roce 2009 prošla vila rozsáhlou rekonstrukcí a rozšířením na penzion s kapacitou sedmi dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a restauraci s kapacitou 50 míst, barem, malým salonkem a vinným sklípkem. Součástí domu je prostorná garáž v suterénu, samostatná venkovní garáž, venkovní sklad, dřevěný altán, sauna s odpočívárnou a venkovním bazénkem. Na okraji pozemku o celkové rozloze 3700 m2, který není oplocen, se nachází turisticky vyhledávaný cíl Barunčina vyhlídka. Příjezdová cesta s parkovištěm pro cca. 15 vozů náleží k nemovitosti a je součástí prodeje.
Dům je vhodný k provozování penzionu, pohostinství, pro pořádání svateb, firemních večírků a konferencí či jako rodinné sídlo.
Dispozice domu: V 1. NP se nachází vstupní hala s pískovcovým schodištěm, druhý vstup se zádveřím, komorou a přístupem na schodiště do sklepa, prostor baru, dámské a pánské toalety, kuchyně, salónek a velký sál.
Ve 2. NP je prostorná hala s přístupem do čtyř pokojů s vlastními koupelnami a schodištěm.
3. NP obsahuje dva pokoje s koupelnami a jeden pokoj se sprchovým koutem.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel s napojením na krbová kamna s výměníkem ve vstupní hale. Elektřina je v celém objektu nová, každé patro má svůj rozvaděč. Obecní voda i vlastní studna, kanalizace. V celém domě jsou kvalitní dřevěná okna a dveře, plovoucí podlahy, parkety, dlažba, rozvody internetu a TV linky.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Pro další informace či zájem o prohlídku kontaktujte přímo makléře. Financování pro Vás rádi zajistíme.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Hořičky

Plochy

Plocha zastavená: 225m2
Plocha zahrady: 3100m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zahrada, Sklep, Parkování, Garáž

Máte otázku?

Kde inzerujeme?