Evidenční číslo: 104/2980
Adresa: Ještědská, Rychnov u Jablonce nad Nisou
Cena: 9 540 000Kč
9 540 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek pro sídlo firmy s možností výstavby výroby či skladů? Nabízíme prodej pozemku s možným komerčním využitím v Rychnově u Jablonce nad Nisou, ulice Ještědská.
Jedná se mírně svažitý pozemek, kde v minulosti fungoval dřevozpracující závod (zbytky objektů budou odstraněny). Dle územního plánu obce je tato plocha zařazena do kategorie výroba a sklady a nabízí se tedy možnost komerčního využití. Celková plocha určená k prodeji činí přibližně 5300 m2.
Ze sítí je v dosahu elektřina a voda, napojení na splaškovou kanalizaci je ze strany SČVK podmíněno vybudováním nové kanalizační stoky (vyjádření ŠČVK k dispozici).
Lokalita obce Rychnov u Jablonce nad Nisou je zajímavá svou dobrou dostupností do Jablonce nad Nisou, ale také k dálnici Liberec-Praha. Přímé okolí nemovitosti je z jižní strany obydlené, ze západní strany sousedí s dřevozpracující výrobou a ze strany severní a východní pak s výrobou zemědělskou.
Využijte možnost postavit sídlo své firmy včetně výroby a skladů na zelené louce. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Adresa: Ještědská, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Inženýrské sítě

Voda, pitná,

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Máte otázku?

Kde inzerujeme?