Evidenční číslo: 333
Adresa: Loučná nad Nisou, Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Cena: 4 500 000Kč
4 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Hledáte zasíťovaný pozemek mezi Jabloncem nad Nisou a Bedřichovem s pravomocným stavebním povolením? Díky současnému dělení lze postavit i dva rodinné domy.

JEDINEČNÉ MÍSTO - díky poloze mezi centrem Jablonce a Bedřichovem (obojí vzdálené 5km) se jedná o strategickou lokalitu vhodnou jak pro milovníky přírody, tak pro rodiny, které hledají výbornou dostupnost města. Svah nad pozemky navazuje na les a louky, které nabízí nádherný výhled na úpatí Jizerských hor. Právě blízkost Bedřichova a Hrabětic představuje velké pozitivum pro příznivce cyklistiky, běžeckého lyžování nebo jen času v přírodě. Autobus (MHD) staví 150m od budoucího domu pravidelně 2x do hodiny.

RYCHLÁ VÝSTAVBA - díky pravomocnému stavebnímu povolení lze zahájit výstavbu. Rádi zajistíme případnou úpravu stavební dokumentace dle konkrétních požadavků zájemce a detaily Vašeho záměru můžete konzultovat s naším stavebním technikem. V případě zájmu můžeme dodat kontakt na prověřené dodavatele stavby - lze navštívit jimi realizované projekty.

INVESTIČNÍ POTENCIÁL - pozemků se v této turisticky vyhledávané lokalitě nabízí poskrovnu. V okolí nalezneme množství dlouhodobě fungujících penzionů a apartmánových domů, které kombinují bydlení s ubytovacími službami. Díky zkušenosti s podobnými projekty s Vámi rádi tento podnikatelský záměr probereme. V případě zájmu lze využít podnikatelský záměr prodávajícího, který počítá s provozem tzv. saunového domu - implementováno do stavebního povolení.
Lze realizovat stavbu jednoho domu s nadstandardním pozemkem, nebo využít stávající rozdělení na dva pozemky, které z hlediska územního plánu umožňuje stavbu 2 RD.

TECHNICKÉ PARAMETRY - soupis kompletní dokumentace pro pravomocné stavební povolení na vyžádání. Povolený dům se skládá ze suterénu, 1. nadzemního podlaží a podkroví. Může obsahovat až 3 bytové jednotky + provozovnu. Dokumentaci pro stavební povolení lze upravit na základě individuálních požadavků. Výhodou je již vybudovaná vrtaná studna, přípojka elektřiny a plynu. Svažitý pozemek byl ve své spodní části vyrovnán za účelem založení stavby.

Pokud máte zájem o více informací, nebo prohlídku přímo na pozemku, neváhejte mě kontaktovat.

Základní info

Adresa: Loučná nad Nisou, Janov nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Inženýrské sítě

230V, 400V, Plyn, Voda, pitná, Studna

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Plyn:

Plynovod

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?