Evidenční číslo: 382
Adresa: Ivana Olbrachta, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou
Cena: 14 294 000Kč
14 294 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu bytového domu v nejlukrativnější části Jablonce nad Nisou.

Jednoduchá stavební situace
Na pozemku nyní stojí nemovitost, která je připojena na elektřinu, vodovod, kanalizaci i plyn. Máme kladná stanoviska distributorů ohledně dostatečné kapacity pro bytový dům. Součástí inzerované ceny je i zajištění demolice stávajícího objektu (bude-li provedena v režii zájemce nabízíme slevu 2.200.000 Kč). Na pozemek vede asfaltová komunikace z ulice Boženy Němcové. K jednání je i druhý příjezd z ul. Ivana Olbrachta. Svažitý reliéf na východní straně pozemku nabízí možnost vybudování podzemního parkování.

Územní plán
Regulativ umožňuje výstavbu bytového objektu o 8NP se zakončujícím podlažím. Vzhledem k okolnímu kontextu doporučujeme počítat s pěti až šesti obytnými podlažími a suterénem pro parkování a technické zázemí budovy (kotelna, skladovací prostory, ...). Stavební záměr jsme v obecné rovině konzultovali s odborem územního plánování, stavebním úřadem a kanceláři architekta města. Další komunikaci rádi zprostředkujeme.

Lokalita
Pozemek je situován ve Mšeně nejvyhledávanější městské části Jablonce nad Nisou. Na pláž oblíbené vodní nádrže dojdete za několik minut. Veškerá infrastruktura (obchody, sportoviště, ZŠ, MŠ, nemocnice, centrum města) se nachází rovněž v docházkové vzdálenosti.

Cílová skupina
Navržené dispozice bytů jsou jiné než v okolních panelových domech. Jde o velice poptávané varianty bydlení, které v Jablonci nad Nisou chybí a je o ně velký zájem.

4+kk: Mladá rodina s dětmi, která se rozhodla místo domu pořídit nadstandardní byt. Těchto poptávajících neustále přibývá, neboť koupě RD je čím dál náročnější a nové stavební parcely se často nachází na místech s horší infrastrukturou v docházkové vzdálenosti. Díky samostatnému apartmánu uvnitř bytu lze vytvořit soukromí pro návštěvy, nebo starší děti.

3+kk: Byt pro starší dvojice, kteří se již nechtějí starat o větší byt ani dům Naopak mohou prodejem takové nemovitosti financovat nákup komfortního energeticky úsporného bytu. Navržená dispozice opět umožňuje oddělení pokoje pro návštěvy a respektuje tak soukromí vlastníků.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Základní info

Adresa: Ivana Olbrachta, Mšeno nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Inženýrské sítě

400V, Voda, pitná, Kanalizace, Plyn, 230V

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus, MHD, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb

Charakter okolí objektu

Obchodní a obytná

Další údaje

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?