Evidenční číslo: N81984
Adresa: Maxe Švabinského, Jablonec nad Nisou, Rýnovice
Cena: 2 753 600Kč
Poznámka k ceně: vč. provize RK a právního servisu
2 753 600Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Stavební pozemek s rybníkem a chatkou v Jablonci nad Nisou Nabízíme k prodeji výjiměčný stavební pozemek s rybníkem (250 m2) a vybavenou dřevěnou chatkou (z r. 2015) o celkové výměře 1.721 m2 v Jablonci n.N. - Rýnovice. Tento stavební pozemek je v ÚP města Jablonec n.N. veden jako stabilizovaná plocha pro bydlení v kategorii BP2 Plochy bydlení příměstské, index zastavění nadzemními stavbami max. 20%, IOZ (index ozelenění) min. 60%, výšková hladina zástavby max. 2NP + 1 podkroví. Jedná se o klidné slunné místo vhodné pro trvalé bydlení či rekreaci. Inženýrské sítě na pozemku: elektřina - vlastní el. pilířek, přírodní pamen vody s čerpadlem - pitná voda. Nutno zřídit šističku odpadních vod a vrtanou studnu.
Pozemek je přístupný po soukromé zpevněné cestě opatřené věcným břemenem - právo chůze a jízdy. Chatka se prodává včetně vybavení ( kuchyň, krbová kamna, rohová sedačka aj. ), je zde zavedená elektřina a voda, suché WC na zahradě.
Rybník je osazem rybami (amur, kapr, karas, cejn aj.), má tři přítoky - hlavní přítok teče celý rok, ostatní dva přítoky jsou aktivní od podzimu do jara. Z hlavního přítoku se čerpá voda (pitná) do chatky.
Pro více informací volejte přímo makléři.
Město Jablonec nad Nisou je vhodným výchozím místem pro turistiku, cykloturistiku a lyžování v Jizerských horách - nedaleko sportovní areál Bedřichov - Jizerská magistrála, cyklostezky, bobová dráha atd.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Maxe Švabinského, Jablonec nad Nisou, Rýnovice

Máte otázku?

Kde inzerujeme?