Evidenční číslo: N81939
Adresa: Lomnice nad Popelkou
Cena: 1 690 000Kč
1 690 000Kč

Aktivní

int(5) int(0)

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2 + 1, 59 m2, v OV, Lomnice n. Popelkou Nabízíme prodej bytu 2 + 1, 59 m2, v osobním vlastnictví, v cihlovém bytovém domě v Lomnici n. Popelkou, ul. Dělnická.
Byt se nachází v 1.NP, vnitřní dispozice je: chodba, z ní vstup na toaletu a do samostatné koupelny s vanou, dále kuchyň s prostornou jídelnou, 2 pokoje (18,8 m2 a 14 m2).K bytu náleží 2 sklepy o celkové výměře 15 m2. V bytě byla provedena částečná rekonstrukce a úpravy (plastová okna, rozvody tepla vč. radiátorů, obklady v koupelně, dřevěné obložení stěn).
V kuchyni se nachází kuchyňská linka s plynovým sporákem, v koupelně je umístěn plynový kotel, který zajišťuje ohřev teplé užitkové vody a vytápění bytu.
Dům je umístěn v klidné části obce, možnost parkování je před domem.
V obci je kompletní občanská vybavenost (školka,škola, síť obchodů a služeb, zdravotnická zařízení, pošta, obecní úřad, sportovní a kulturní zařízení).Je zde rovněž dobré vlakové i autobusové spojení.
Lomnice n. Popelkou leží v krásném přírodním prostředí, v okolí je množství turistických a cyklo tras. Jedná se o atraktivní oblast blízko Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš.
Byt je také možno vyměnit za rodinný domek v této lokalitě.
Doporučujeme prohlídku.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Lomnice nad Popelkou

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: Snížené přízemí
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení objektu

Sklep

Máte otázku?

Kde inzerujeme?