Evidenční číslo: 371
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Strážné, Trutnov
Cena: 34 900 000Kč
34 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout opravdový unikát - horskou chatu s rozsáhlými pozemky v samém srdci Krkonoš. Chata Malá Rennerovka se nachází ve II. Zóně KRNAPu v nadmořské výšce 1200 m.n.m. ve vzdálenosti 600 m jižně od Dvorské boudy, která leží na Krkonošské magistrále.
Čtyřpodlažní objekt prošel před třiceti lety zásadní rekonstrukcí, při které byl prakticky znovu postaven. Nemovitost v současnosti slouží jako ubytovací zařízení s restaurací. Ubytovací kapacita činí 40 lůžek v celkem 16 pokojích (každý poskytuje 2-3 lůžka), z nichž 8 má vlastní sociální zařízení a dalších 8 společné. V budově se dále nachází byt správce, kotelna, technické zázemí, lyžárna a prostorná garáž. Samozřejmostí jsou letní a zimní vstup, před letním je menší terasa. Stav chaty a jejího vybavení odpovídá době výstavby a vyžaduje opětovnou rekonstrukci, zejména všech instalací a zdroje vytápění. V současné době je zařízení pronajato na dobu určitou s devítiměsíční výpovědní lhůtou a nájemcem využíváno k ubytování a stravování.
Z inženýrských sítí je napojení na vlastní vodovod (studna nad chatou), elektro a telefon. Likvidaci odpadních vod řeší vlastní ČOV. Vytápění a ohřev teplé vody je řešen kombinací bojlerů na elektřinu a kotle na tuhá paliva. V místě je zaveden internet.

Místo skýtá nádherný výhled směrem na jih a umožňuje nepřeberné množství pěších, cyklistických a lyžařský výletů v těch nejkrásnějších partiích Krkonoš. Místo je v létě dostupné autem, parkování možné pro 10 vozidel, v zimě pak rolbou. K chatě náleží garáž stojící u hlídaného parkoviště Strážné Lom.
Současný majitel si nechal zpracovat novou studii rekonstrukce objektu, která respektuje jeho charakter a nezasahuje do vnějšího tvaru. Interiér je upraven tak, aby odpovídal požadavkům moderní rekreace. Architektonická studie je součástí kupní ceny. Kromě stávajícího se nabízí se i zcela jiné využití například soukromé sídlo, firemní rekreační zařízení atd. Obrovským bonusem je klid, který už v jiných částech Krkonoš nenajdete. Dům je na konci cesty, kolem neproudí davy turistů a bezkonkurenční výhled si i díky obrovskému pozemku můžete užít v naprostém soukromí.

Více informací na vyžádání u makléře. Vlastník si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Doporučujeme prohlídku!

Základní info

Umístění: Samota
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Strážné, Trutnov
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Plochy

Plocha zastavená: 478m2
Plocha zahrady: 32526m2

Počty místností, umístění

Typ objektu: 1. podlaží

Inženýrské sítě

400V, Telefon

Charakter okolí objektu

Venkovská,Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Štěrk

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva, Ústrední elektrické

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?