Evidenční číslo: 240
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Polubný, Kořenov, Jablonec nad Nisou
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Exkluzivní nabídka horské chalupy s velikým pozemkem v klidné části obce Polubný - část obce Kořenov - v Jizerských horách.
Jedná se o prostorný dům s momentální kapacitou 18 lůžek, který nabízí širokou škálu možností využití trvalé bydlení, rekreace, krátkodobý či dlouhodobý pronájem, nebo kombinace uvedeného. V přízemí se nachází zádveří, chodba se schodištěm, prostorná společenská místnost s krbem a kuchyní, 4 pokoje, koupelna a samostatné WC. Dispozice přízemí umožňuje oddělení samostatného bytu. V podkroví naleznete tři samostatné pokoje s vlastními koupelnami a společnou kuchyň. Dům dále disponuje suterénem, který je zevnitř přístupný po schodišti a ve směru od zahrady z roviny terénu, a obsahuje sklad dřeva a technické zázemí. Ze zahrady je přístupná také prostorná garáž, která momentálně slouží jako sklad sezónního nábytku a zahradní techniky.
Dům je napojen na elektřinu a plynovod, voda čerpána z vlastní studny. Vytápění objektu zajišťuje plynový kotel s externím zásobníkem na TUV a dálkovým přístupem. Celkový stavebně technický stav je dobrý - umožňuje okamžité užívání, v minulosti probíhala průběžná údržba.
Využijte možnosti koupě prostorné horské chalupy v nádherné lokalitě Jizerských hor ráje zimních sportů v čele s běžeckým lyžováním. Osada Jizerka je vzdálena jen necelých 7 km, strojově upravované běžkařské trasy se nachází v docházkové vzdálenosti. Jizerky však nabízí možnost sportovního vyžití ve všech ročních obdobích a po celý rok je tu nádherně. Doporučujeme prohlídku!

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Polubný, Kořenov, Jablonec nad Nisou
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 178m2
Plocha zahrady: 2661m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 20
Počet koupelen: 4
Počet garáží: 1
Počet pokojů: 8
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Zařízeno nábytkem, Zahrada, Parkování, Garáž, Sklep

Inženýrské sítě

400V, Plyn, Studna

Charakteristika objektu

Bydlení pro rodiny, Krátkodobý pronájem

Dopravní dostupnost

Vlak, Silnice, Autobus

Charakter okolí objektu

Rekreační,Venkovská

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Přístupová cesta:

Asfaltová

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové, Lokální tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?