Evidenční číslo: 288/2980
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Železný Brod
Cena: 2 100 000Kč
Poznámka k ceně: vč. provize RK a právního servisu
2 100 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zateplenou rekreační chatu s pěkným slunným pozemkem v osobním vlastnictví v žádané lokalitě mezi Železným Brodem (1,4 km) a Malou Skalou (5,3 km). Železný Brod se nachází na rozhraní Českého ráje, Krkonoš a Jizerských hor. Příjemně zvlněná krajina je vhodná pro nenáročnou turistiku i cykloturistiku. Řeka Jizera vybízí k vodáckým sportům. Poloha města je příznivá i pro zimní aktivity.
Chata o zastavěné ploše 34 m2 prošla nedávno rekonstrukcí - zateplení, nová střecha, nové rozvody elektřiny, sociální zázemí.
Nachází na pozemku o celkové rozloze 1270 m2, na který se vjíždí přímo z obecní asfaltové komunikace, z jejíž druhé strany protéká řeka Jizera. Za vraty je možno zaparkovat až 3 osobní vozidla.
Uvnitř chaty je nová kuchyň s obývacím prostorem, kde je možno v chladnějších dnech přitopit krbovými kamny. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a místem na pračku. V chatě je možno využívat Skyling i internet.
Z chodby se lze dostat do podroví se třemi střešními okny, které lze přizpůbit k dalšímu využití, např. místnost pro spaní.
Na okolní slunné zahradě se dobře daří ovocným stromům i okrasným či ovocným keřům. Výhodou je vlastní vrtaná studna na pozemku - pitná voda z ní společně s novou elektřinou (220 V) je zavedena přímo do chaty. Chata je podsklepena (cca 12 m2).
Odpady jsou řešeny dvojkomorovou jímkou s trativodem.
Prostory pod chatou lze dobře využít k uskladnění zahradní techniky apod., k tomuto možno využí i dřevěnou kůlnu.
Celý pozemek je oplocen. V nedalekém Železném Brodě (1,4 km) se nachází výborná občanská obslužnost - autobusové i vlakové nádraží, Lidl aj. V pěší dostupnosti je zastávka autobusu na Malou Skálu do Turnova, Železného Brodu či Jablonce n.N. Nemovitost by byla k dispozici novým majitelům od dubna či května 2023.
Pro další informace ohledně této nemovitosti mě neváhejte kontaktovat. Doporučuji prohlídku.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Železný Brod

Plochy

Plocha zastavená: 34m2
Plocha zahrady: 1236m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Počet PP: 1
Typ objektu: Přízemí

Vybavení objektu

Parkování, Terasa, Zahrada

Inženýrské sítě

220V, Studna, TV satelit

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice, Vlak

Charakter okolí objektu

Rekreační

Další údaje

Zdroj vody:

Studna

Telekomunikace:

Internet, Satelit

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Máte otázku?

Kde inzerujeme?