Evidenční číslo: 51/2980
Adresa: Ciolkovského, Praha 6, Ruzyně
Cena: 10 800 000Kč
10 800 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Předkládáme Vám nabídku atraktivního bydlení v Praze 6. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme atypický byt v Praze 6 Ruzyni, ul. Ciolkovského. Jednotka, která má celkovou výměru 114,6 m2, vznikla spojením dvou bytů a disponuje tak dostatečným prostorem i pro větší rodinu.
Interiér je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, svou současnou podobu získal postupnými úpravami, z nichž nejzásadnější proběhly přibližně před 20 lety. V bytě se nachází předsíň, 2 haly, 2 koupelny, ložnice se samostatnou šatnou (bývalá kuchyň menšího bytu lze obnovit), 3 samostatné pokoje a velký obytný prostor s jídelnou, který je propojen s kuchyní. Kuchyňská linka byla instalována před 4 lety. Z hlavního obytného prostoru lze vyjít na balkón lodžii velikosti 6,2 m2, kterou lze uzavřít posuvnými skleněnými panely. Byt je v současnosti pomyslně rozdělen na rodičovskou (bývalé 1+1) a společensko-dětskou část (bývalé 3+1), přičemž každá z nich má svou koupelnu. Určitě lze uvažovat o užívání dvou původních bytů zvlášť, avšak vzhledem k atraktivitě řešení a skutečnosti, že celý prostor je veden v katastru nemovitostí jako jedna jednotka, doporučujeme využít prostorové velkorysosti a byt si tak užít opravdu naplno. Nachází se zde množství vestavěných skříní poskytujících dostatek úložného prostoru.
Stav panelového domu, ve kterém se předmětná jednotka nachází, je velmi dobrý s pravidelnou a pečivou údržbou. Byla vyměněna veškerá okna, provedeno zateplení, jsou zde nové výtahy (osobní a nákladní), zábradlí na schodištích, vše je vymalované, čisté a to včetně sklepů.
Jedná se o vyhledávanou lokalitu Na Dědině, která nabízí skvělé podmínky pro život, vše je opravdu blízko: pošta, Billa a další obchody, restaurace, lékařské ordinace, základní škola (včetně mezinárodní Prague British International School). Z Dědiny jezdí autobusy ke stanici metra Veleslavín, přímá linka Vás doveze směrem do centra i na Ruzyňské letiště. Za deset minut dojdete k malebnému údolí Divoká Šárka se stejnojmennou stanicí tramvaje. Jednotlivé domy mají mezi sebou dostatečný odstup a upravené okolí.
Využijte možnosti získat velmi příjemný byt, který vám poskytne bydlení na celý život. Doporučujeme prohlídku. Majitel si vyhrazuje právo prodeje nemovitosti nejvýhodnější nabídce.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Konstrukce: Panelová
Adresa: Ciolkovského, Praha 6, Ruzyně

Plochy

Plocha sklepa: 4m2
Plocha lodžie: 7m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 12
Počet koupelen: 2
Počet nebytových prostor: 2
Počet pokojů: 5
Patro, podlaží: 2. patro
Počet NP: 12
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: C - úsporná

Vybavení objektu

Sklep, Parkování, Lodžie, Bytové jádro zděné

Inženýrské sítě

230V, Internet, Kanalizace

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Zdravotnická zařízení

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Satelit, Kabelová televize, Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?